Akce Combat – Východní fronta „Bitva o Oděsu“ 29.5.2016

Pořadatel: Model klub Otrokovice, kontaktní osoba Galatík, Šik

Průběh akce:  Přípravu provedli členové klubu. Příjezd prvních účastníků kolem 9:00. Závodníci byli z Prostějova, Kyjova, Blanska. V 10:00 seznámení s provozem a pravidly a po té první starty. Celkem odlétáno 13 kol ukončení v 16:00. Aktivních účastníků bylo 10. Jejich doprovod tvořilo 6 lidí – příslušníci rodin. Dále zde byli diváci v počtu 30 lidí. Celkově 47 lidí shlédlo akci.  Chtěl bych poděkovat za pomoc při pořádání této akce. Akce tohoto typu byla nultým ročníkem. Zajištění akce: Příprava areálu: Galatík, Holub, Kováč, Bíbr, Lép Pohoštění: Šik, Kováč, Holub Rozhodčí:   Šik, Galatík foto:  Galatík, Cvek, Andrlik

V Otrokovicích  6.6.2016  Martin Šik

136

Otvírání nebe Bělov 14.5.2016
Otvírání se povedlo i přes trošku nepříznivé počasí. Občas přeháňky ale i prostor pro létání. Sešlo se nás 25 modelářů z 9 klubů. Kamarádi přijeli z Břestu, Kojetína, Pohořelic, Nového Hrozenkova, Halenkovic, Holešova, Kyjova a samozřejmě domácí modeláři .  Přišla se podívat asi  padesátka diváků a také nás přišli podpořit starostové Pohořelic, Bělova a Žlutav.
O bufet se postarali pánové Holub, Buňka o  kafe a nalévání dalšího občerstvení pan Sirný. Dále se zajištění akce zúčastnily  pánové  Hnila, Hořčica  a já. Náklady na akci činily 1263 Kč .- Plochu  posekali a připravily pánové Lép a Kománek. Všem těmto našim členům klubu děkuji.
Zesilující vítr neodradil modeláře a tak se létal od 9.00 do 17.30 z třemi přestávkami ,zaviněnými přeháňkami. Ve vzduchu i na zemi jsme viděli 32 hezkých modelů letadel  i  model vrtulníku a  coptéru.
                                             Za Model klub Otrokovice  K.Galatík

Nový obrázek

znak bajdy1„Jarní lodičky „ – Akce pořádaná ve spolupráci z DDM Sluníčko Otrokovice dle plánu akcí Model Klubu Otrokovice z.s. r.č. 271 v kalendáři SMČR uvedena pod č.728 ve dnech 29.4-30.4-1.5.2016 Vlastní příprava začala dvěma informačními schůzkami členů klubu v průběhu měsíce března. Organizace akce se ujali pánové M.Kelnar, Z.Hadač, S.Holub a moje maličkost. Připravili jsme podklady -provozní řád akce, visačky pro účastníky z číslem účastníka, vymezení prostorů v areálu , technického zázemí pohybu diváků . Nedílnou součástí byl rozpočet akce , který schválil výbor klubu z podmínkou aby akce nebyla pro klub prodělečná .K or ganizátorům se připojily ještě další členové našeho klubu, pánové M.Jakob, P.Janoušek ,J.Procházka a M.Kučera. V průběhu akce nám ještě pomohl J.Kováč .Z